Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Reklama
Start Rodzina
Rodzina

Poznaj grzyby - unikniesz zatrucia

Bezpieczne grzybobranieZapraszamy do zapoznania się ze stroną i zamieszczonymi na niej materiałami informacyjno-edukacyjnymi dotyczącymi zasad bezpiecznego grzybobrania.

Więcej…
 

Poradnik konsumenta - zakupy świąteczne

Poradnik konsumentaGrudzień to czas wzmożonych zakupów. W tym okresie kupujemy zdecydowanie więcej żywności, prezentów a także wyrobów takich jak lampki choinkowe, czy wyroby pirotechniczne - fajerwerki. Czas ten jest doskonałą okazją do przypomnienia wszystkim konsumentom najważniejszych informacji dotyczących wybranych grup towarów. Towarów, po które najczęściej sięgamy w okresie przedświątecznym.

 

Więcej…
 

Wirus podmieni każdy numer konta

Bezpieczne konto internetoweJuż rok temu banki zaczęły ostrzegać o wirusach, które potrafią podmienić numer konta przechowywany w schowku. Klienci korzystający z metody ?kopiuj, wklej? mogli stracić pieniądze. Teraz pojawił się szkodnik, który umie podmienić numer rachunku, nawet gdy wpisujemy go ręcznie.

Więcej…
 

Czysty i bezpieczny dom

Czysty i bezpieczny domPolskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości oraz Biuro do Spraw Substancji Chemicznych prezentują interaktywne gry, promujące zasady bezpiecznego postępowania z detergentami.

 

Więcej…
 

Zabawki - Kontrola UOKiK i IH

ZabawkiCo trzecia sprawdzona zabawka nie spełnia wymagań - wynika z najnowszych badań Inspekcji Handlowej. Nieprawidłowości jednak nie są niepokojące. Najczęściej na zabawkach nie umieszczano wymaganych przez prawo informacji. O tym, jak wybrać zabawkę podpowiadamy przed świętami

Więcej…
 


Strona 1 z 7

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt